Napište nám
rafty@rafty-vltava.cz

Zavolejte nám
+420 608 081 730

Über uns

Welcome to webside of our boats and rafts renting company. We operate on Vltava river and austrian rivers.

Über uns

PŮJČOVNA RAFTŮ ČESKÝ KRUMLOV

Pojeďte s námi vodu! Jsme Rafty-Vltava se sídlem v Českém Krumlově. Již několik let působíme na řece Vltavě a rakouských řekách jako půjčovna lodí, raftů a veškerého potřebného vybavení a to jak pro jednotlivce tak i pro skupiny. Poskytujeme kompletní vodácké služby. Disponujeme velkým výběrem lodí a pravidelně je obměňujeme. Spolupracujeme s ubytovacími kapacitami a kempy. Zajišťujeme teambuldingy a firemní akce na míru včetně dopravy, ubytování a občerstvení.

 

Děláme to srdcem a děláme to dobře. Podle Vašeho přání lodě přistavíme v domluveném místě a čase a zajistíme i dopravu. Rádi Vám poradíme jaký úsek řeky si vybrat a kde je nejlépe plavbu nastoupit a ukončit s ohledem na Vaše představy a plány.

Proč si půjčit raft nebo loď od nás?

Preisliste                Kalkulace Rezervace
Testujeme
Pojeďte s námi vodu! Jsme Rafty-Vltava se sídlem v Českém Krumlově. Již několik let působíme na řece Vltavě a rakouských řekách jako půjčovna lodí, raftů a veškerého potřebného vybavení a to jak pro jednotlivce tak i pro skupiny. Poskytujeme kompletní vodácké služby. Disponujeme velkým výběrem lodí a pravidelně je obměňujeme. Spolupracujeme s ubytovacími kapacitami a kempy. Zajišťujeme teambuldingy a firemní akce na míru včetně dopravy, ubytování a občerstvení. Děláme to srdcem a děláme to dobře. Podle Vašeho přání lodě přistavíme v domluveném místě a čase a zajistíme i dopravu. Rádi Vám poradíme jaký úsek řeky si vybrat a kde je nejlépe plavbu nastoupit a ukončit s ohledem na Vaše představy a plány.
Potřebujete poradit?

Zavolejte nám
+420 608 081 730